Szanowni Państwo!

 

w związku z niepoprawiającą się sytuacją epidemiologiczną (epidemia COVID-19), komitet organizacyjny VII Ogólnopolskiej Konferencji „Dietetyka gerontologiczna – wyzwania i szanse”, która miała się odbyć 25.04. 2020 roku na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, zdecydował się odwołać to wydarzenie. Nie chcemy decydować się na konferencję w formie online, gdyż cechą wyróżniającą nasze wydarzenie były 2h warsztaty praktyczne, których nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w formie zdalnej.

 

W związku z powyższym, wszystkie osoby które dokonały płatności otrzymają jej zwrot. Osoby te proszone są o kontakt z organizatorem w celu realizacji tego zwrotu (na e-mail: konferencja@ump.edu.pl).

 

Jednocześnie informujemy, że w dniu 26.02.2021 roku (piątek) od godziny 10.00 odbędzie się w formie online Webinarium Dietetyki Gerontologicznej, które będzie wydarzeniem bezpłatnym. Głównym organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Gerontologicznej, działające przy Katedrze i Klinice Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Pozaniu. Chcemy, aby w tym trudnym czasie, osoby zainteresowane dietetyka gerontologiczną, znalazły przestrzeń do wymiany poglądów naukowych, jak również miały możliwość zaprezentowania wyników swojej pracy naukowej.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

61 854 76 80

  • Facebook App Icon

© 2023 by Grace Homecare. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now